Fundacja
Centrum ks. Jędrzeja Kitowicza
97-220 Rzeczyca,
ul. ks. Jędrzeja Kitowicza 17
tel.: (+48) 44 710 51 25
e-mail: fundacja@kitowicz.pl
KRS: 0000623207

Konto bankowe:
Bank Pekao SA
03 1240 1545 1111 0010 7455 6473

DRUK PRZELEWU

Rzeczyca, budynek dawnej organistówki z początku XX w.:
Rewitalizacja budynku zagrożonego katastrofą budowlaną -
etap III: strop żelbetonowy


Program Ochrona zabytków
Zadanie pn. Rzeczyca, dawna organistówka (XX w.):
odtworzenie komina, kroksztynów oraz lukarn, wymiana stropu,
prace budowlane przy ścianach
- etap III dofinansowano z środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Fundacja ENERGA
z siedzibą w Gdańsku
obdarowała Parafię Rzymskokatolicką
p.w. Św. Katarzyny w Rzeczycy
kwotą 45 000 złotych na:
prace zabezpieczające,
wzmacniające oraz konserwatorskie
w Parafii

"Zagospodarowanie terenu wokół Kościoła
p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rzeczycy"
dofinansowano ze środków WFOŚiGW w Łodzi

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

3.png3.png0.png6.png7.png1.png
Dzisiaj180
Wczoraj214
Ostatni tydzień394
Ostatni miesiąc5789
Wszystkie330671

5
odwiedzających na stronie

wtorek, 23, lipiec 2019 21:58

Msza o bł. Stanisławie Papczyńskim (Msza święta dziękczynna w Luboczy 28 października 2007 roku)

Msza o bł. Stanisławie Papczyńskim
28.X.2007

 WSPOMNIENIE BŁ. STANISŁAWA PAPCZYŃSKIEGO

Msza święta dziękczynna w Luboczy 28 października 2007 roku

KOLEKTA

Boże, Ty w swojej Opatrzności powołałeś bł. Stanisława do szerzenia czci Niepokalanej Matki Twojego Syna i niesienia pomocy zmarłym poddanym oczyszczeniu, spraw, abyśmy za jego przykładem całym sercem dążyli do Ciebie * i pełniąc czyny miłości głosili Twoją chwałę. Przez naszego Pana ....

Deus, qui in providentia Tua beatum Stanislaum ad divulgandum Immaculatae Matris Filii Tui honorem * auxiliumque defunctis in purgatorio detentis ferendum vocasti, praesta, ut eius exemplo ad Te toto corde properemus * et opera caritatis exercentes laudem Tuam praedicamus. Per...

MODLITWA NAD DARAMI

Wszechmogący Boże, przyjmij od nas, sług Twoich, dary, które składamy na Twoim ołtarzu obchodząc wspomnienie błogosławionego Stanisława i spraw, abyśmy wolni od ziemskich przywiązań, Ciebie uznawali za jedyne bogactwo. Przez Chrystusa, Pana naszego.

MODLITWA PO KOMUNII

Boże, nasz Ojcze, mocą tego Sakramentu prowadź nas drogą miłości śladami błogosławionego Stanisława, i dobre dzieło, które w nas rozpocząłeś, doprowadź do końca na dzień Jezusa Chrystusa. Który żyje i króluje na wieki wieków.

Parafia p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rzeczycy © 2019.  Wszystkie prawa zastrzeżone.